Bakım ve Teknik Destek

Sorunlara yerinde veya uzaktan teknik destek veren uzman teknik servis ekibimiz sayesinde Odin Makine San. ve Dış Tic. Ltd. Şti., müşterilerine yatırımlarını güvence altına almaya ve karlılığı korumayı sağlayan birçok yüksek katma değerli hizmet sunmaktadır.

Bu hizmetler, aşağıda belirtilen tüm ihtiyaçları karşılayabilecek Şekilde uyarlanabilen kapsamlı bir bütün oluşturmaktadır;

  • Teknik Destek,
  • Koruyucu Bakım,
  • Üretim Süreçlerinde Yardım.

Bu hizmetler bütünü, tasarım ve üretim sistemlerinin kullanımını optimize ederek, üretkenliği önemli ölçüde arttırmaktadır.

Aynı Şekilde müşterilerimizin sahip olduğu makineler için sunulan koruyucu bakım hizmetleri, üretime ara verilmesine neden olan sorunların en aza indirgenmesini ve tamamen Şeffaf bir iş akışı gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Bakım ve teknik destek hizmeti sözleşmesi olan müşterilerimize uzman teknik servis ekibimiz tarafından gerçekleştirilen doğru değerlendirmeler sunulmakta ve yedek parça ile sarf malzemelerinin sürekli tedarik edilebilmesi sağlanmaktadır.

Odin Makine San. ve Dış Tic. Ltd. Şti., her zamankinden daha yakın bir müşteri desteği sağlayarak, her an çözüm ortağı olduğu firmaların karşılaştıkları güçlüklerle başa çıkmalarına yardımcı olmakta ve pazarın gelecekteki gereksinimlerini öngörebilmek için durmaksızın çalışmaktadır.